FANDOM


Agimi.jpg (original file)‎ (354 × 398 pixela, madhësia e skedës: 23 KB, tipi MIME: image/jpeg)

There is no description yet. Add a description.

Appears on these pages
of

  • Kategoria:POEZI

    AGIM BACELLI DISA POEZI Jam Mëkatar Bëra gabimin e parë Pastaj dhe një tjetër gabim E kështu...

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme1 qershor 2013 06:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 1 qershor 2013 06:42354 × 398 (23 KB)Agideba (Diskuto | kontribute)
17 shkurt 2013 16:17Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 shkurt 2013 16:17655 × 713 (101 KB)Agideba (Diskuto | kontribute)